Home Žalúzie látkové
Žalúzie látkové
STREAM

StreamJednoduchá látková roletka vychádzajúca z klasickej rolety. Ovládanie roletky funguje na princípe samoaretačnej pružiny so šnúrkou. Konštrukcia roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Roletku je možné objednať s plastovými alebo kovovými držiakmi hriadeľa. Montuje sa na krídlo okno, do ostenia alebo na stenu.

Čítaj ďalej ...
 
LÁRY- FÁRY

Láry-fáryInteriérová roletka s jednoduchým retiazkovým ovládaním. Vďaka jemnej látke, na ktorých sa striedajú priehľadné pruhy s nepriehľadnými,  si môžete nastaviť ľubovoľnú mieru zatienenia a meniť vzhľad roletky podľa  chuti. Komponenty roletky sa dodávajú v dvoch farbách - bielej a hnedej, látka v deviatich farebných odtieňoch. Roletka sa montuje na strop alebo na stenu pomocou špeciálnych konzol. Roletka LÁRY-FÁRY sa dá vyrobiť aj bez boxu návinu.

Čítaj ďalej ...
 
JAZZ 32

Jazz 32Látková roletka s retiazkovým ovládaním, vyznačujúca sa strohým jednoduchým dizajnom. Plastové držiaky sa vyrábajú len v bielej farbe, spodné závažie látky sa dodáva vo viacerých farbách. Roletka JAZZ 32 je určená na montáž na stenu i do stropu, v závislosti od otočnia držiakov hriadeľa.

Čítaj ďalej ...
 
JAZZ 19

Jazz 19Jednoduchá látková roletka na retiazkové ovládanie, s priemerom navíjacieho hriadeľa 19 mm. Plastové držiaky horného hriadeľa, ovládacia retiazka a závažie látky  sa dodávajú len v bielej alebo hnedej farbe. RoletkU JAZZ 19 je možné namontovať na krídlo okna, so stenu alebo do stropu. Pri montáži na krídlo okna sa pri plastových oknách používajú špeciálne plastové alebo kovové úchyty. Na krídlo okna sa úchyty prilepia pomocou samolepiacej pásky. Tým sa emininuje mechanický zásah do rámu okna.

Čítaj ďalej ...
 
JAZZ 25

Jazz 25JAZZ 25 je univerzálna látková roletka, obľúbená pre svoj jednoduchý dizajn. Retiazkové ovládanie umožňuje pohodlné ovládanie roletky s možnosťou nastavenie polohy látky. Plastové držiaky roletky, ovládacia retiazka a spodné závažie látky  sa vyrábajú  vo viacerých farebných odtieňoch. V závislosti od otočenia držiakov sa dá roletka namontovať na stenu i do stropu.

Čítaj ďalej ...
 
LEGEND

LegendModerná roletka s exkluzívnym dizajnom určená  do strešných okien. Návin látky je schovaný za hornou lištou. Pri zatiahnutí roletky je látka vedená  za hliníkovými bočnými krycími lištami. Ovláda sa pomocou plastového madla umiestneného na závaží látky.  Bočné brzdy nasadené na koncoch závažia umožňujú nastavienie látky vo zvolenej polohe. Okrem základných farieb bielej, hnedej a striebornej sa vyrába ja v dvoch imitáciách dreva. Roletka LEGEND je určená len pre strešné okná. Montuje sa priskrutkovním krycej lišty a vodiacich líšt na rám okna.

Čítaj ďalej ...
 
OPTIMA MINI

Optima miniInteriérová  roletka OPTIMA MINI je určená pre plastové a drevené okná, má box návinu a bočné vodiace lišty. Konštrukčne vychádza z roletky OPTIMA, látka je vedená vo vodiacich lištách v tvare U.  Oproti OPTIME má menší priemer návinového boxu a konštrukcia sa vyrába  len v bielej farbe. Je určená pre montáž na krídlo okna. Montuje sa nalepením boxu a vodiacich líšt na krídlo, bez mechanického zásahu do krídla okna.

Čítaj ďalej ...
 
OPTIMA

OptimaInteriérová roletka vhodná do každého interiéru, obľúbená pre svoj nenápadý vzhľad a premyslené konštrukčné riešenie. Má kryt návinu látky a bočné vodiace lišty v tvare U, ktoré spoľahlivo vedú látku a zabraňujú prenikaniu svetla po okrajoch okna. Ovládanie je riešené guľôčkovou retiazkou. Roletka OPTIMA je určená pre plastové aj drevenné okná a montuje sa na krídlo nalepením horného boxu a bočných vodiacich líšt. Pri montáži teda nie je potrebný žiadny mechanický zásah do krídla okna.

Čítaj ďalej ...
 
COLLETE

Látková roletka ColetteElegantná látková roletka  s boxom a bočnými krycími lištami. Je určená pre drevenné aj plastové okná, vhodná do každého typu interiéru. Ovláda sa guľôčkovou retiazkou. Roletka COLLETE je okrem základných farieb bielej,hnedej a striebornej v ponuke AJ V IMITÁCII DREVA v odtieňoch zlatý dub, svetlý dub, orech, višňa a mahagón.


Čítaj ďalej ...