Home Žalúzie horizontálne hliníkové
Žalúzie horizontálne hlinikové
ISOLINE

ISOLINEŽalúzia určená pre plastové, drevené a hliníkové okná. Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle  sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa.  Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom. Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňoch.

Čítaj ďalej ...
 
ISOLINE LOCO

ISOLINE LOCOISO žalúzia s kompaktným elegantným vzhľadom. Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.

Čítaj ďalej ...
 
ISOLINE PRIM

ECOLINE PRIMNOVINKA - najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke. Interiérová strana profilu horného nosníka má zaoblený tvar, ktorý dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Okrem deviatich  RAL odtieňov sa horný nosník dodáva aj v šiestich imitáciách dreva. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.

Čítaj ďalej ...
 
ISOLINE ECO

ISOLINE ECOInteriérová žalúzia ovládaná šnúrkou a interiérovým ovládačom. Využitie pre plastové, drevené a hliníkové okná. Čelný ovládací mechanizmus sa skladá z interiérového ovládača pre naklápanie lamiel a zo šnúrky na vyťahovanie lamiel. Žalúzia sa montuje na krídlo okna a vo svojej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami. Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje výrobu atypov - šikmín a oblúkov.

Čítaj ďalej ...
 
INTERIÉROVÁ ŽALÚZIA

Žalúzia interiérováInteriérová žalúzia s čelným ovládacím mechanizmom ovládaná šnúrou  a šesťhranným interiérovým ovládačom. Interiérová žalúzia je vhodná na plastové, drevené a hliníkové okná. Montuje sa pomocou plastových alebo kovových držiakov na krídlo okna. Prevodový mechanizmus spolu s brzdou umožňuje zastaviť vytiahnutú žalúziu v ľubovoľnej polohe. V požadovanej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami. Interiérová žalúzia bez fixácie je určená na montáž do priestoru.

Čítaj ďalej ...